BLOG

HISTORIA

Bloga założyłam 28 grudnia 2015 roku, pod wpływem impulsu, który czasami mnie nawiedza. Nie jest to moja pierwsza styczność z blogowaniem, bo jak większość dzieciaków miałam swój pierwszy blog. Z tego, co pamiętam, jeden był o chomikach, ponieważ posiadałam takowego. Na YouTube też już byłam. Jak każda "mała" nastolatka chciałam zrobić serię odcinków z wyzwaniami z książki, pt. "Zniszcz ten dziennik" - wszyscy to znają ! Suma summarum stwierdziłam, że nie ma sensu nagrywać telefonem, bez odpowiedniego światła i tysiąca innego sprzętu, który posiadają youtuberzy. 


CO NA BLOGU ?

Myślę, że ten blog będzie w pewnym sensie "dojrzalszy". Główną tematyką jest moda. Pokazuję moje out-fity, dzięki wsparciu przyjaciółek-fotografów.
Jak mawiają: "O gustach się nie dyskutuje", więc w ubiorze pozwalam sobie na wszystko. Uwielbiam H&M, lumpeksy, popularny ostatnio "Vinted". Uważam, że o stroju każdego można powiedzieć, iż przysłowiowo "zwala" styl od innych, bo każdemu z nas może podobać się to samo.
Oprócz mody, zakupów i ciuchów na blogu będą pokazywać się różne rzeczy, którymi lubię ozdabiać swój pokój, tzw. "hand made". Czasami wrzucę post o zdrowej żywności, gdyż mam fioła na punkcie ziół i egzotycznych przypraw. Może zrecenzuje dobrą książkę ?
Jednym słowem, blog będzie przedstawiał moje życie i tyle - nie mam się co rozpisywać. 

Za dużo pisząca
Wers

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuje za wszystkie komentarze !
Dzięki nim mam więcej chęci do działania :D

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.