niedziela, 13 listopada 2016

Rozdanie z okazji 100 obserwatorów !


Mojego bloga zdecydowałam się założyć dokładnie 29 grudnia 2015 roku i tego dnia także pojawił się pierwszy post, zatytułowany "Powitanie". Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że aż tak bardzo wciągnę się w jego prowadzenie. Zaczęło się od zdjęć robionych najzwyklejszym aparatem kompaktowym i usiłowaniem rekompensaty jego jakości pisaniem naprawdę obszernych tekstów. Od zawsze kochałam pisać, więc zauważyłam, że tworzenie notek sprawia mi przyjemność. Niedługo po tym, jak na dobre rozpoczęło się moje prowadzenie bloga, dokładnie 5 stycznia już 2016 roku opublikowałam pierwszą sesję ze stylizacją. Pozowanie do zdjęć naprawdę mi się spodobało, lecz nie miałam na tym polu jeszcze żadnego doświadczenia. To była moja pierwsza tego typu sesja. Pamiętam radość, jaka mnie ogarnęła, kiedy mogłam wszystkie te zdjęcia umieścić w notce. Z czasem zauważyłam, że moja twórczość dociera do coraz większej liczby osób. Dowiedziały się moje koleżanki, koledzy i reszta bliskiego mi otoczenia. To był dla nich wielki szok i szczerze powiedziawszy, nie dowierzali, iż blog przetrwa długo. 


Mijały miesiące i z każdą chwilą, z każdą nową notką czułam, że się rozwijam. Dzisiaj minął już prawie rok tej mojej małej działalności internetowej. W porównaniu z rokiem poprzednim, uważam, że wiele się zmieniło. Lepsze zdjęcia, ładniejszy design bloga, więcej mojego doświadczenia i sumując, wiele miesięcy spędzonych na pisaniu, obmyślaniu i tworzeniu nowych postów. Nie pisze tego jako coś, co miałoby być udręką. Cały ten czas, który "zmarnowałam" ? - może dla innych, który poświęciłam, dawał i daje mi naprawdę wiele radości, a na zakończenie także i satysfakcję z tego, że moja praca nie idzie na marne


Niedawno mojego bloga zaobserwowała setna osoba. Nie ukrywam, że to dla mnie naprawdę spory sukces. Mojej radości z tego, że ktoś czyta moje "wypociny" i w jakiś sposób podziwia moją twórczość nie sposób wyrazić słowami. 
Chciałabym wam podziękować, odwdzięczyć się za całokształt waszego działania na rzecz tego bloga. To dzięki wam on nadal istnieje i działa. Każdy komentarz, nawet ten obrazujący krytykę motywuje mnie do działania i intensywnego rozwijania się. 


Oprócz zwykłej wdzięczności i słów podzięki, postanowiłam, że zorganizuję pierwsze rozdanie na blogu. Nagrody nie należą do najdroższych, ale ma być to po prostu symboliczny zestaw drobnych podarków dla najwierniejszych odbiorców. 
Do wygrania są dwa zestawy gadżetów:

Miejsce pierwsze:
 • Case na Iphone 6/6S w kształcie gumowego króliczka,
 • Drewniana linijka w kształcie kotka,
 • Naklejki z emoji,
 • Podręczne lusterko,
 • Dwie, kolorowe, ozdobne tasiemki,


  Miejsce drugie:
 • Case na Iphone 6/6S - motyw grid z serduszkowym wycięciem na aparat telefonu,
 • Drewniana linijka z falbanką,
 • Naklejki z emoji,
 • Dwie, kolorowe, ozdobne tasiemki,


Zasady konkursowe są bardzo proste:
 1. Należy wyrazić chęć udziału w konkursie, wpisując w komentarzu "Biorę udział" oraz podać e-mail kontaktowy.
 2. Polubić stronę Wersquu na Facebooku lub Instagramie oraz zaobserwować bloga, podając w komentarzu również nazwę konta, z którego się to uczyniło.
 3. Zadać pytanie na portalu Ask.fm, w którym umieścicie hasztag #pytankokonkursowe oraz podać w komentarzu nazwę konta, z którego pytanie zadaliście (Właśnie po to, bym wiedziała, czy jesteście jego autorami. Jeżeli nie macie konta na portalu Ask.fm, możecie zadać je anonimowo, a treść pytania umieścić także w komentarzu pod tym postem.)
Nagrodę pierwszą otrzyma osoba, która zada najbardziej kreatywne i ciekawe pytanie, a druga osoba zostanie wybrana losowo. 


Konkurs trwa od 13.11 - 15.12.2016r. !

Życzę powodzenia i dobrej zabawy przy wymyślaniu pytań ! :)


6 komentarzy :

 1. Biorę udział email: w.golosow@gmail.com
  Z tego konta obserwuję bloga,instagram: werrussia
  Facebook: Weronika Gołosow

  OdpowiedzUsuń
 2. Pytanie na asku anonimowo:
  Jakie jest twoje marzenie związane z blogiem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Bierzemy udział :) e-mail: agssymi@gmail.com
  Obserwujemy jako: Sylwia Aga Matuszyk
  Facebook: Aga Matuszyk
  Pytanie na asku: Czy spełniłaś swoje marzenia? Jeśli tak to jakie i jak doszłaś do celu? Wysłane z profilu: Not defeat me :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja brać udziału nie będę, ale życzę Ci samych sukcesów związanych z blogiem! Zawsze miło się spogląda wstecz i patrzy na swoje postępy, prawda? ^^

  HEDONISTICAT

  OdpowiedzUsuń
 5. Biorę udział: e-mail: damianw34478@gmail.com
  Polubione fb jako Damian W*********yn
  Zaobserwowane (jako Natalia (konto mojej siostry ale dodaje tego bloga do zakładki ''blogowej'')
  A pytań zadałem pare bo akurat mam wene :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Biorę udział! 💋
  Bloga obserwuje jako: EcnelisVlog.
  Polubiłam na FB jako: Weronika Lisek Szymczyk
  Na asku zadałam kilka pytań jako: @Lejaaa12
  Mój e-mail: lisek.lowca.bishow@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze !
Dzięki nim mam więcej chęci do działania :D

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.